SB3247/CHAMPION LEVEGŐSZŰRŐ
[U751]
3.300Ft
Hossz: 359,5 mm, Szélesség 1: 247 mm, Magasság: 33 mm
Ide kattintva olvashatja mások véleményét a termékről
Ajánld ezt a terméket ismerőseidnek:
Facebook
Twitter
Iwiw
Startlap
Google Bookmark
Ehhez a termékhez az alábbi termékeket vásárolták meg
FILTRON OE671 (HU710X) OLAJSZŰRŐ
FILTRON K1167 (CU2430) POLLENSZŰRŐ
5W40 CASTROL MAGNATEC C3 4L
5W40 CASTROL MAGNATEC C3 4L
Total Quartz 9000 Energy 5W-40 5L